משרד עורכי דין
072-2322449
Get Adobe Flash player
לייעוץ או תיאום פגישה

*

*

*
תחומי התמחות

קניין רוחני

משרדנו מתמחה בתחום הקניין הרוחני.

משרדנו מייצג את הגופים הגדולים בישראל בתחום התוכן, המדיה והתקשורת.

משרדנו מעניק ללקוחותיו הגנה רחבה בתחום הקניין הרוחני, החל מרישום סימני מסחר ומדגמים בארץ ובחו"ל, שיתוף פעולה עם משרדי עריכת פטנטים בארץ ובחו"ל.

למשרדנו מאגר קניין רוחני, אשר בו מפקידים לקוחותיו הרבים את יצירותיהם השונות כאשר המשרד מפקח על היצירות המופקדות ומעניק אסמכתא ראויה להפקדות אלו.

משרדנו שומר על זכויות היוצרים של לקוחותיו, כאשר פועל בצעדים כנגד מפרי זכויות יוצרים. משרדנו פועל לאיתור ההפרות, פונה אל המפרים ומגן על זכויות לקוחותיו.

למשרדנו שיתוף פעולה עם משרדי עו"ד בחו"ל אשר עוזרים לשמירה על זכויות הקניין הרוחני של לקוחות המשרד גם בחו"ל.

משרדנו מטפל בעריכת הסכמים רלוונטיים למתן רישיון שימוש או הפצה של מוצרים נשוא זכויות קניין רוחני.

חזור למעלה

דיני עבודה

משרדנו מייצג בכל תחומי דיני העבודה, הן עובדים והן מעסיקים.

למשרדנו יש ניסיון רב בתחום, כאשר הוא מייצג את החברות הגדולות במשק, הן בבתי הדין לעבודה והן במו"מ לניסוח הסכמים קיבוציים.

משרדנו מייצג, במקרים רבים, גם תביעות קבוצתיות וייצוגיות של עובדים כנגד מעבידים, בתחומי הדין השונים, לרבות אפליות בתחום השכר, השוואת תנאים, מו"מ לתנאי עבודה וכד'.

משרדנו מתמחה בתחום תביעות בגין הפרה של חוק עבודת נשים, תביעות נשים בהריון, נשים בטיפולי הפריה, וטיפול שוטף הן נגד המעבידים והן מול הממונה על עבודת נשים.

משרדנו מתמחה בטיפול בפיטורים עקב שירות מילואים. המשרד מייצג הן בפעולות נגד המעסיקים והן בוועדת התעסוקה.

חזור למעלה

תביעות יצוגיות

בשנים האחרונות משרדנו טיפל בתביעות ייצוגיות רבות בנושאים שונים לרבות חברות, קניין רוחני, הגנת הצרכן, הגבלים עסקיים, חוק ה"ספאם" ואיכות הסביבה.

במרבית המקרים, יצג משרדנו דווקא את החברות הנתבעות, ועל כן הניסיון הרב שנצבר במשרדנו.

יובהר כי תחום דורש מומחיות והשקעה רבה של עבודה וזכינו בו להצלחה רבה.

בימים אלו, הגן משרדנו על אחת החברות הגדולות בשוק, בתחום האינטרנט, כאשר התביעה כנגד מרשתנו נדחתה, והצד שכנגד נדרש לשלם את הוצאות ההליך בסך של 45,000 ₪.

אנו מכירים בחשיבות של "כלי" התביעה היצוגית ועל כן משרדנו מייצג את המקרים בהן סבור המשרד כי מדובר בעשיית שירות ציבורי אמיתי. כמו כן, זו הסיבה מדוע משרדנו, מייצג נתבעות כאשר הוא סבור כי נגרם להן עוול, בשימוש לא נאות בכלי זה.

חזור למעלה

ליטיגציה

מחלקת הליטיגציה מייצגת לקוחות פרטיים, לקוחות מסחריים, בעלי מניות וישויות משפטיות שונות בהליכים אזרחיים בפני ערכאות משפטיות, בבוררויות ובגישורים, בסכסוכים מסחריים , סכסוכי עבודה , הפרת זכויות יוצרים, מאבקי שליטה בגופים מסחריים הגנה על דירקטורים, עתירות מנהליות כנגד גופים ציבוריים ועוד.

המשרד מתמחה בכל תחומי הליטיגציה, ומייצג בתחומים רבים ושונים:

תביעות כספיות: משרדנו מייצג את לקוחותיו בתביעות כספיות שונות, הן בתחום המסחרי והן בתחום הפרטי אישי.v

עתירות מנהליות: משרדנו מתמחה בתחום עתירות המנהליות וייצג חברות רבות, בפניות כנגד גופים ממשלתיים וכמו-ממשלתיים, לרבות עתירות כנגד משרדי הממשלה השונים.

סכסוכים מסחריים – משרדנו מייצג את לקוחותיו בסכסוכים מסחריים במגוון הליכים וערכאות, הן במסגרת בתי המשפט השונים והן במסגרת הליכי גישור ובוררות.

חזור למעלה

היי טק וטכנולוגיה

למשרדנו יש ניסיון רב של ייעוץ לחברות סטארט אפ, חברות טכנולוגיה שונות, קרנות הון סיכון, רכישות, שותפויות אסטרטגיות, מיזוגים וכד'.

משרדנו מייצג משקיעים שונים, אנג'לים, שותפים עסקיים, שותפויות עסקיות שונות, הקמת חברות בארץ ובחו"ל, שיתוף פעולה עם משרדים מתמחים, לצורך חוות דעת לעניין מיסוי וכדאיות הקמות המחשבות בארץ או בחו"ל.

משרדנו מלווה את החברות ו/או בעלי המניות ו/או המנהלים בכל שלבי התפתחותן השונות של החברות, החל מהקמת החברה, הסכם מייסדים, הסכם שותפויות שונות, הסכמי ההשקעה, אופציות או כל מסמך נדרש אחר.

המשרד פועל בשיטת נטוורקינג, כאשר בהתאם לדרישת הלקוח, המשרד עושה שימוש במערכת הקשרים אשר פיתח משרדנו לאורך השנים על מנת להעניק ללקוחות פתרונות בהתאם לדרישת הלקוח.

חזור למעלה

משפט מסחרי

משרדנו מייצג חברות רבות בשוק, אשר חלקן הינן בין החברות הגדולות בתחומן במשק.

משרדנו, בשל תחומי עיסוקיו השונים והמגוונים, מהווה One Stop Shop לחברות רבות, כאשר הטיפול מתבצע בכל רבדי החברה:

הקמת החברה ורישומה.

הסכמי מייסדים / שותפויות וכד'.

הסכמי הנפקת מניות, הסכמי הלוואות שונים.

מימון התאגיד, לרבות יצוגי יזמים, קרנות הון סיכון, הסכמי הלוואות, השקעה מול מניות, אג"ח. בשל קשריו הטובים של משרדנו, לעיתים יוצר המשרד שיתופי פעולה בין לקוחותיו של המשרד לצורך השקעה, יזום וכד'.

ניהול החברה, לרבות יעוץ משפטי וטיפול בבעיות הקשורות להנהלה ודירקטוריון החברה.

יצוג משפטי שוטף, לרבות הסכמים עם לקוחות, ספקים, ניהול מו"מ ועזרה בהתנהלות השוטפת של החברה. טיפול בתחום דיני העבודה של החברה לרבות הסכמים עם עובדים, הסכמים קיבוציים, הסכמים עם חברות קבלן וכד'.

הקמת חברה בחו"ל. משרדנו משתף פעולה עם משרדים בארצות שונות בחו"ל וכן עם חברות המתמחות במיסוי בינלאומי. משרדנו מייעץ ללקוחותיו את דרכי הפעולה הנאותה בהקמת החברות, שיקולי מס שונים לארץ המוצא של החברה וכד'.

חזור למעלה