משרד עורכי דין
072-2322449
Get Adobe Flash player
לייעוץ או תיאום פגישה

*

*

*
אודותינו

0029a עו"ד אחז אגם קיבל את רשיון עריכת הדין והצטרף ללשכת עורכי הדין בישראל, והוא בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) מאוניברסיטת תל אביב.

עם קבלת רישיון עריכת הדין, הצטרף עו"ד אגם למשרד מ. פירון ושות' שם עבד במחלקת הלטיגציה ובלטיגציה המסחרית, והתמחה בעיקר בייצוג נתבעות בתביעות יצוגיות.

לאחר מכן הצטרף עו"ד אגם למשרד עו"ד מיכל סער, שם עבד במחלקת לטיגציה מסחרית והחל לרכז את נושא הקניין הרוחני. בין היתר, ריכז עו"ד אגם, טיפול במפרי זכויות השימוש הפומבי של חברת צ'ארלטון, בגין זכויות היוצרים במונדיאל.

בתחנתו הבאה, ריכז עו"ד אגם את תחום הקניין הרוחני ודיני העבודה, כאשר שימש כעו"ד המחלקת הלטיגציה במשרד עו"ד גוטפריד – וסרצוג. בין היתר ליווה עו"ד אגם את לקוחותיו המסחריים של המשרד, תוך ליווי בעסקאות בהיקפים שונים, ניהול מלא של תיקי הלטיגציה, ניהול מו"מ שונים וטיפול מלא ושותף בכל דרישות החברות (One stop shop). עו"ד אגם, ריכז בין היתר, את הטיפול בתביעות היצוגיות כנגד לקוחות המשרד. עו"ד אגם הקים וניהל פרויקטים בתחום הקניין הרוחני כאשר בין היתר טיפל בהגנת זכויותיה של חברת GettyImages בישראל וטיפול במפרי זכויות יוצרים וקניין רוחני.

כיום במשרדו, ממשיך עו"ד אגם לטפל בזכויות הקניין הרוחני של לקוחותיו. בין היתר, מטפל המשרד בחברות 012 סמייל, א.ס.א.פ קריאייטיב בע"מ, פונטביט בע"מ ואתר imagerights הבינלאומי.

כמו כן, מתמחה בתחום דיני העבודה, כאשר הוא מלווה הן מעסיקים והן עובדים בהליכים בבתי הדין לעבודה לרבות סכסוכים מורכבים. כן מייצג המשרד בתביעת ענק של עובדים לשעבר של חברת בית הזיקוק לנפט בע"מ, כנגד בתי הזיקוק בתחום דיני העבודה והסכמים קיבוציים.

המשרד ממשיך ומתמקד בשלל תחומי המשפט האזרחי – מסחרי, עם דגש על תחומי הקניין הרוחני, תביעות יצוגיות ודיני העבודה.

עו"ד אגם ניהל במשך שנים את הפורומים בנושא חוק ומשפט באתר "תפוז" ובאתר NRG וכיום מנהל את פורום דיני עבודה באתר Ilaw.